Zásadité (alkalické) prostredie je pre telo prospešné a dokonca ani rakovina v takomto prostredí nedokáže existovať. SUPER ELIXIR Alkalising Greens si teraz môžete vziať aj na dovolenku.

Keď sa povie zdravý životný štýl, pre väčšinu z nás sa toto slovné spojenie zdá nedosiahnuteľné či dokonca relatívne nemožné. Takže keď  sa modelka Elle Macpherson  vyjadrila, že žije alkalickým spôsobom života pomocou len jediného doplnku, začnete možno počúvať aj vy sami.

Moderný život, jedlá na cestách, tzv. take away, či fast food za pomoci stresujúceho prostredia – toto všetko spolupracuje na tom, že telo sa začína formovať na báze kyslosti.  A v kyslom prostredí začínajú vznikať zdravotné problémy.

Jednoduchšie povedané, ľudské telo má v sebe zabudovaný mechanizmus, ktorý udržuje konštantnú pH krvi na báze ukladania kyslých a zásaditých minerálnych látok z iných miest, vrátane kostí, mäkkých tkanív, telesných slín a tekutín, a týmto spôsobuje prudké kolísanie pH v týchto tkanivách. Čo je ale dôležité vedieť, telo si samo dokáže vytvárať kyseliny, ale zásady si vytvoriť nevie, preto je nutné mu ich dodávať vhodnou stravou, či pitím alkalickej vody. Zásadité (alkalické) prostredie je pre telo prospešné a dokonca ani rakovina v takomto prostredí nedokáže existovať.

Takže keď sa Elle dozvedela o vyrovnaní jej úrovní pH a o prijatí zásadného spôsobu života, jej energetická úroveň a aj život sa zmenili k lepšiemu. Týmto sa začal príbeh Wellecu a narodil sa SUPER ELIXIR.

elix

Čo je teda tento zázračný produkt?

SUPER ELIXIR Alkalising Greens je vyrobený  z prírodných zložiek za studena, ktoré telo rozpozná ľahšie ako syntetické materiály. Na druhej strane sa absorbuje efektívnejšie, aby čo najviac využil všetky komponenty. S kombináciou 45 prísad na optimalizáciu funkcie všetkých 11 systémov tela, môže byť skutočne všetko v jednom, multivitamín aj probiotiká.

Pomáha nielen udržiavať zdravé pH a alkalický stav tela, ale jedinečné zložky poskytujú aj ďalšie živiny pre lepšie zdravie. Patria sem zložky, ktoré sa nedajú ľahko dostať do každodennej stravy, vrátane čínskych bylín, hríbov shitake a maitake – ktoré sú dobrým zdrojom kľúčových minerálov, ako sú mangán, selén, zinok a „hlavný antioxidant“ ergothioneín. Obsahuje aj granátové jablko, pretože má vysoký obsah antioxidantov, rovnako ako kurkuma, ktorá pôsobí protizápalovo. Papája obsahuje papain na podporu zdravého trávenia a Aloe vera je začlenená na pomoc imunitnému systému.

Konzumuje sa zmiešaný s kokosovou či alkalickou vodou, džúsom alebo smoothie. Najlepšie je ho konzumovať  ráno, pretože dodáva energiu. Kúpite ho v 300 g balení, no skvelá správa pre tých, čo sa bez neho neobídu ani mimo domova,  je novinka  cestovné balenie  SUPER ELIXIR travel set na 7 dní.

Okrem toho zázračného multivitamínu, vegan proteín je ďalší produkt, ktorým sa táto značka môže pýšiť.