V okamihu, keď sa objavia prvé zdravotné problémy, si zrejme hovoríte, že by ste mala zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu. Pokiaľ ale vášmu telu chýbajú vitamíny, dôležité minerály a ďalšie živiny, nestačí vám len zdravá strava ako ovocie a zelenina. Ideálne je podporiť svoj organizmus aj prírodnými doplnkami stravy, ktorých existuje nespočetné množstvo. Čo doplnok stravy, to iné účinky, a preto by ste mala siahnuť vždy po takom produktu, ktorý je zameraný na vaše problémy.

Strava väčšinou neobsahuje to, čo od nej očakávate. Dostupné sú rôzne výskumy, ktoré dokazujú, že súčasná zelenina a ovocie neobsahujú toľko vitamínov a stopových prvkov ako pred desiatimi či päťdesiatimi rokmi.

Tekvicové semienko obsahuje (obsahovalo) zinok

Pri nedostatku zinku sa od pradávna odporúčali tekvicové semienka, ktoré majú obsahovať zinok. V rôznych knihách sa ale dočítate, že v dnešných tekvicových semienkach je obsah zinku minimálny, dokonca až nulový. Ak teda potrebujete do tela dostať zinok, je lepšie zvoliť kapsuly ZINOK Forte, s ktorými docielite lepšieho stavu vlasov, nechtov, kostí a pokožky. Ešte navyše daný prípravok obsahuje vitamín B6, ktorý sa postará zase o normálnu funkciu imunitného systému.

Doplnky stravy na vlasy obsahujú koncentráty z rastlín

Snom asi každej ženy je mať hustú a lesklú hrivu. Ak si chcete za takým snom naozaj ísť, nezaobídete sa bez doplnkov stravy. Bohužiaľ, vlasy dostávajú celkom dosť zabrať, či už prípravkami, ktoré používate, alebo okolitým vzduchom. Doplnky stravy obsahujú spravidla koncentráty z rastlín. Ak by ste teda chcela doplniť vitamíny sama, bez toho aby ste si musela kupovať doplnok stravy, musela by ste skonzumovať denne kilogramy týchto rastlín, čo je nemožné. O vlasy sa vám postará napríklad taký BIOSIL plus, ktorý má tiež pozitívne účinky na nechty a pokožku.
12206-banner-sk (1)

Kompletnú ponuku čisto prírodných doplnkov stravy nájdete v e-shope greenlike.sk.