Každá žena občas pociťuje veľký tlak na to, čo všetko musí za deň stihnúť. Tento tlak spôsobuje stres, nervozitu a nepokoj, ktoré negatívnym spôsobom ovplyvňujú našu aktivitu. Preto možno aj vy oceníte, ak môžete mať neustále poruke malú hračku, ktorá vás úspešne zbaví nahromadeného napätia, odreaguje a umožní vám nerušene pokračovať ďalej v práci. Práve v tomto článku vám bližšie predstavíme Fidget Spinner – antistresovú hračku roku 2017.

Fidget Spinner bol pôvodne určený ako hračka na uvoľnenie sa pre deti. Jeho autorka ho navrhla pre svoju dcéru s ochorením spôsobujúcim ochabovanie svalstva tak, aby ju nielen zabavila, ale aj zbavila napätia a jemne rozcvičila jej svaly. O viac než 20 rokov objavil Fidget Spinner celý svet a podarilo sa mu stať nielen hračkou pre deti, ale aj pre dospelých.

Pohyb Spinnera medzi prstami zbaví stresu a zvýši ďalšiu koncentráciu

Konštrukcia vychytávky Fidget Spinner je relatívne jednoduchá. Tvoria ju tri ramená, ktoré je možné pohybovať okolo ložiska uloženého v strede. Spinner sa uchopí medzi dvoma prstami, najlepšie medzi palec a ukazovák, a roztočí sa podľa vlastného uváženia. Len chvíľa hry s touto hračkou vás efektne zbaví stresu a zvýši vašu koncentráciu na prácu. Ak máte doma neposedné dieťa, Spinner mu pomôže koncentrovať sa a venovať sa povinnostiam, ktoré má.

Pre deti plastové, pre dospelých kovové prevedenia

Pre deti odporúčame skôr Fidget Spinner plastový. Plastové prevedenia ponúkajú pestrejšie farby, sú ľahšie a lacnejšie. Ak vás Fidget Spinner zaujal a chcete si ho kúpiť pre seba, prípadne ho podarovať inej dospelej osobe, v tom prípade preferujte Fidget Spinner kovový. Má robustnejšiu a elegantnejšiu štruktúru, ktorá je vhodná práve do rúk dospelých.

fidget

Antistresová hračka Fidget Spinner je aktuálnym internetovým hitom, ktorý v tomto období zaujíma čoraz viac ľudí. Portál Heureka uvádza, že jeho predaj za posledné dva májové týždne vzrástol až o 300 %. Výhodne si ho môžete zakúpiť v internetovom obchode SvelyDarcek.sk.