V dnešnej dobe je bežné uzdravovať ľudské telo pomocou liekov, ktoré nám vo väčšine prípadov iba uľavujú. Máloktorý lekár dnes rieši skutočnú príčinu zdravotných problémov. A tak sa veľmi často stáva, že sa zdravotné problémy opakovane vracajú. Trápia Vás migrény, depresie, zlý zrak, problémy s nadváhou, atď. a už neviete, ako sa týchto ťažkostí zbaviť? Vyskúšajte terapiu!

Keď máme nádchu, kúpime si kvapky do nosa, v období zvýšeného výskytu chrípky lekárne doslova praskajú vo švíkoch a ľudia nakupujú tabletky pre zmiernenie príznakov vo veľkom. Rovnako sme zvyknutí riešiť aj ostatné, aj keď závažnejšie zdravotné problémy. Typicky si kúpime tabletky, alebo ich máme predpísané od lekára, a čakáme na zázračné vyliečenie.

Pomôcť môže terapia

Pokiaľ ale lieky nepomáhajú, mali by sme pomoc hľadať inde. Vedeli ste, že naše telo si ukladá informácie o príčinách zdravotných problémov a že sa na našom zdravotnom stave môžu dlhodobo podpísať traumy z detstva alebo potlačené emócie? Práve pomocou terapie je možné tieto príčiny odhaliť. Po ich odhalení sú v tele naštartované biologické, psychické a spirituálne transformačné procesy, vďaka ktorým sa telo postupne samo uzdravuje, a to raz a navždy.

Terapia vedená na diaľku

V dnešnej dobe už nie je nutné k terapeutovi dochádzať osobne. Problém vzdialenosti už je našťastie prekonaný, a tak je možné absolvovať terapiu po telefóne z pohodlia domova. Tento typ terapie ponúka napríklad terapeut a odborný poradca Radovan Babic. K odhaleniu príčin problémov dochádza pomocou verbálnej komunikácie po telefóne a výsledky sú rovnako dobré, ako keby ste terapiu absolvovali osobne. Zaujíma Vás možnosť komplexnej terapie na diaľku? Viac informácií o tejto možnosti prirodzenej liečby nájdete na webových stránkach www.bioliecba.eu.

Obrázok zdroj: ©Bioliečba.eu, 2018