Svadba je pre každú jednu ženu tým azda najdôležitejším okamihom života. Veľkým dňom v bielych šatách totiž začína nová etapa, ktorá prináša obrovskú radosť, zmenu, ale aj mnohé starosti. Tým sa však nevyhnete ani pred svadbou, najmä pri jej plánovaní, zabezpečovaní a hľadaní ideálneho miesta na obrad a svadobnú hostinu. Prípravami si však nikdy nenechajte pokaziť radosť zo svadby, k čomu vám pomôžu aj rýchle rozhodnutia na základe odporúčaní.

Miestnosť na svadobnú hostinu musí veľkostne korešpondovať s počtom hostí

Neodmysliteľnou časťou svadby je svadobná hostina, ktorá je tou najnáročnejšou časťou príprav. Ako prvé si musíte vybrať miestnosť veľkostne aj vybavením vyhovujúcu vami nastaveným kritériám. Ideálne je, ak je spoločenská miestnosť tak akurát veľká, pretože v malej by ste sa cítili všetci stiesnene, vo veľkej zas stratene. Ak napríklad má byť svadba v Žiline, mnohými nevestami overeným miestom pre menšiu či stredne veľkú svadbu je Hotel Galileo. Ten ponúka nielen pekný a útulný priestor, ale aj všetky služby súvisiace s občerstvením, od ktorého vás personál úplne odbremení.

V prípade, že vaša svadba bude maličká a pozvaných máte len niekoľko pár hostí, veľká spoločenská miestnosť hotela bude pre vás zbytočná. V hoteli Galileo môžete pre takúto mini svadobnú hostinu pokojne využiť aj priestory, ktoré sú pôvodne určené na firemné akcie, školenia a zasadnutia. Kongresovú miestnosť si preto môžete prenajať aj v prípade, že vašim cieľom nie je zúčastniť sa kongresu v Žiline, ale prežiť tu ten najkrajší deň.

Ubytovanie pre hostí a hostina v jednej budove

Výhodou svadby v hoteli je aj možnosť ubytovať hostí, ktorí k vám pricestovali zo vzdialenejších miest. Prípadne si izbu či novomanželský apartmán môžu zarezervovať aj samotní mladomanželia. Výhodou vyššie uvedeného hotela je aj lacné ubytovanie v meste Žilina, ktoré poskytuje. 4 osoby v apartmáne tú počas svadobnej noci ubytujete už za cenu 42 eur.