K elegantnému a upravenému vzhľadu každého muža aj ženy patria doplnky. Nezastupiteľné miesto medzi nimi majú už niekoľko storočí šperky a hodinky. Pozrime sa bližšie na niektoré moderné modely, ktoré s vám určite zapáčia.

Náušnice z chirurgickej ocele

Náušnice z chirurgickej ocele nie sú len módnym trendom. Pri ich výrobe sa používa chirurgická oceľ, ktorá sa spočiatku používala v zdravotníctve. Obľúbeným materiálom na výrobu šperkov sa stala kvôli svojim vlastnostiam. A to najmä preto, že nehrdzavie a je vhodná aj pre alergikov.

Pri kúpe náušníc máte na výber zo širokej ponuky tvarov a farieb. Vďaka svojmu vzhľadu sa náušnice z chirurgickej ocele hodia na bežné nosenie aj slávnostné príležitosti. V ponuke nájdete puzetové, kruhové aj visiace náušnice. Pre luxusný vzhľad bývajú náušnice doplnené o komponenty Swarovski, keramické perly a podobne.

Výhody chirurgickej ocele

Nové náušnice z chirurgickej ocele splnia, čo sa kvality týka, požiadavky každého spotrebiteľa. Navyše vás pri ich kúpe prekvapí ich priaznivá cena. Chirurgická oceľ svojím vzhľadom pripomína striebro. Na rozdiel od neho je však odolná voči sčerneniu. Na šperkoch z chirurgickej ocele nenájdete po čase žiadne škvrny. Zachovávajú si tiež svoj lesk.

Vreckové hodinky

Vreckové hodinky boli predchodcom hodiniek na ruku. Nosili sa vo vrecku nohavíc alebo saka. Zvyčajne boli ozdobené praktickou retiazkou. Vreckové hodinky zaznamenali v posledných rokoch návrat a stali sa súčasťou najnovších módnych trendov.

Moderný aj klasický dizajn

Pri kúpe vreckových hodiniek nájdete na trhu modely v klasickom aj modernom dizajne. Vreckové hodinky fungujú zväčša na batériu. Ak ste zástancom klasiky, iste vás poteší, že sa dajú kúpiť aj vreckové hodinky na naťahovanie.

Čo sa farby týka, na trhu nájdete rôzne odtiene povrchovej úpravy. Môžete si vybrať čierne, pozlátené ale aj bronzové hodinky. Určite budú dokonalou ozdobou, vďaka ktorej vám zároveň neutečie nič dôležité.