Máte pocit, že sa doma necítite dobre a hľadáte spôsoby, ako by sa to dalo zmeniť? Možno, že je to aj kuchyňou, tak neváhajte a oslaďte si život.

Skvelým „sladidlom“ môže byť napríklad domáci jogurt, ktorého prípravu zabezpečíte vďaka špičkovému jogurtovaču. Jogurtovač Bambini by mohol byť pre vás ten pravý. Obsahuje totiž 6 dóz, ktoré sú vhodné do chladničky, mrazničky alebo mikrovlnky. Práve v týchto dózach, ktoré sú uložené v termobrašne, zrejú jogurty prirodzeným spôsobom. Dokonca návod na prípravu domáceho jogurtu je súčasťou balenia. Privítali by ste podobné spestrenie nielen vašej kuchyne, ale aj chutí?

trendyzena-sk_tescoma_sk_01

Jogurtovač BAMBINI, 6 dóz s termobrašnou

Druhým nápadom ako zabezpečiť pohodlie a komfort je oddych pri nápoji, či už káve alebo čaji. Pôžitok z pitia môžu zlepšiť aj hrnčeky. Hoci sa to nezdá, tie hrajú pri pití nápojov obrovskú úlohu. Predsa len, z nového a kvalitného hrnčeku si pitie vychutnáme skorej, ako z nejakej staršej sady hrnčekov. Tescoma má k dispozícií dokonca hrnčeky vyhradené pre kávu latté, ale aj všeobecné sady hrnčekov – Gustito, Crema, ktoré zaujmú svojim tvarom, alebo príjemným uškom na uchopenie.

trendyzena-sk_tescoma_sk_02

Hrnčeky CREMA Herbs

trendyzena-sk_tescoma_sk_03

Hrnčeky CREMA TONE

Viete ako udržať stabilnú teplotu nápojov? Predsa vďaka termoskám. Predstava, že si urobíte horúcu kávu, ktorej teplota neklesne ani po pár hodinách, je priam až snová. Práve termosky zabezpečia, že teplota zostane stále rovnaká a vy tak nemusíte nápoj znovu zohrievať, nedajbože ho servírovať na novo. V ponuke sú termosky rôznych objemov, je len na vás, ktorá sa stane vašim novým obľúbencom. Vyberať sa dá najmä z termosiek značky Family. Okrem toho v ponuke sú detské termosky, nerezové termosky, termosky s hrnčekom alebo dávkovacím uzáverom.

trendyzena-sk_tescoma_sk_04

Termosky s dávkovacím uzáverom FAMILY