Nie ste 100% spokojná s vašim vzhľadom a vidíte miesta, ktoré by si žiadali vylepšenie? Nebude to žiaden problém. Niektoré procedúry zvládnete pohodlne aj doma, s inými vám zas pomôžu profesionáli.

Na zažltnuté zuby americký hit

Možno nejedenkrát ste sa zamysleli nad tým, prečo majú všetci Američania tak pekné biele zuby. Odpoveďou je, že veľa z nich používa domáci prostriedok na profesionálne bielenie zubov vo forme bieliacich pásikov. Značka Crest je v tejto oblasti tým najlepším, čo na trhu nájdete. Jej bieliace pásiky sú nielen efektné, ale aj bezpečné, čo potvrdzujú mnohé klinické štúdie. V portfóliu bieliacich pásikov nájdete rôzne produkty, z ktorých jeden je určite šitý na mieru práve vám. Dnes si ich navyše vôbec nemusíte objednávať z Ameriky, keďže špecializované internetové obchody ich už bežne predávajú aj na Slovensku.

bieliace-pasiky-na-zuby-crest-professional-effects

Zväčšenie prsníkov – augmentácia

Malé prsia sú dôvodom nízkeho sebavedomia mnohých žien. Ak ste presvedčená, že vašu túžbu po väčšom poprsí chcete pretaviť do skutočnosti, augmentácia, teda chirurgické zväčšenie prsníkov implantátmi, vám v tom pomôže. Obrovskú pozornosť však venujte výberu kliniky, kde bude táto operácia prevedená, pričom sa riaďte najmä referenciami bývalých pacientok. Ako sa vraví, pre krásu sa trpí, a to platí aj v prípade augmentácie. Síce je zákrok vďaka celkovej anestézii bezbolestný, po operácií sa musíte pripraviť na bolesť. Tá najväčšia vás čaká bezprostrednej po zákroku, no rátať s ňou musíte až počas troch mesiacov.

breasts-799889_640

Riešenie pre zásoby tuku, ktorého ste sa nezbavili cvičením a zdravým stravovaním

Ak je vašim problémom nadbytočný podkožný tuk, ktorého sa nemôžete zbaviť ani cvičením, ani zdravým stravovaním, na rad prichádza liposukcia. Účel liposukcie je práve odstrániť podkožný tuk, ktorého sa dáma pred tým nedokázala zbaviť iným spôsobom. Je však potrebné si uvedomiť, že liposukciou sa nelieči obezita. V rámci procesu, počas ktorého je pacienta s celkovej anestézii, sa v danej oblasti vytvoria malé rezy a zavedú sa do nich tenké kanyly, cez ktoré odteká tuk z podkožia. Na profesionálnych klinikách si lekárni dávajú záležať na estetike, preto rezy vykonávajú starostlivo a tak, aby po nich neostala takmer žiadna pamiatka vo forme jaziev.