Aj ženy milujú v interiéri drevo. Dodáva mu totiž svieži nádych a príjemnú atmosféru. Celý priestor sa razom stane oveľa pohodlnejší a srší z neho pozitívnejšia energia. Preto sa nebojte a spravte z dreva dominantný prvok vášho bývania. Okrem nábytku ho doň dokážete priniesť aj na steny, a to formou populárneho tatranského profilu.

Tatranský profil je drevený obklad vyrobený z čistého masívneho dreva. A to samozrejme bez použitia akýchkoľvek chemických látok. Obklad je preto zdravotne nezávadný a prispieva k vytvoreniu ideálnych podmienok na život. V neposlednom rade dokáže každý priestor značne spestriť a dodať mu novú iskru.

Kvalitnejšie je drevo z červeného smreku

Obklad na stenu vo forme drevených dosiek s perom a drážkou môže byť vyrobený buď z dreva bežného severského smreku, alebo z červeného smreku. Ak uprednostňujete skôr riešenia, ktoré sa vyznačujú extrémnou životnosťou a schopnosťou zvládať aj náročnejšie podmienky bez takmer akejkoľvek údržby, mali by ste preferovať skôr tatranský profil z červeného smreku. Avšak, aj ten z bežného smreku je po aplikácií ochranného náteru maximálne spoľahlivý.

Biela farba dodá tatranskému profilu romantiku

Najdôležitejšie zo všetkého je vybrať si kvalitný tatranský profil, ideálne v prvej triede. Ten je precízne opracovaný, a preto bude na stenách lahodiť aj tomu najluxusnejšiemu interiéru. Dokonca aj tým moderným, zariadeným napríklad v minimalistickom štýle. Na profil dokážete aplikovať aj bielu farbu na drevo, ktorá z tatranského profilu vytvorí ideálny obklad do moderných priestorov, kde hrá práve biela farba prím. Tatranský profil s bielym náterom určite ulahodí aj všetkým dámam, ktoré si chcú svoje bývanie zariadiť tak trocha romanticky. Napríklad, môžete ho zakomponovať aj do provensálskeho štýlu, populárneho škandinávskeho štýlu. A to nielen do obývačky, ale trebárs aj do spálne ako atraktívny obklad za posteľ.

sfd8ec9da5f90854e3caf24daf49edc41d7

Zaujal vás tatranský profil a hľadáte miesto, kde si ho môžete výhodne objednať? Kvalitný, no pritom lacný tatranský profil zoženiete už od ceny 3,50€/m2 u predajcu na ObkladTatransky.sk.