Aj vy patríte medzi dámy, ktoré majú svojho štvornohého miláčika? A radi ho beriete so sebou kdekoľvek idete? Potom určite využijete doplnok, ktorý vám uľahčí prenos psíka a jemu zas poskytne skvelé pohodlie.

Taška na psa je praktickým doplnkom pre každú majiteľku malého domáceho miláčika. Pomôže vám ho nosiť so sebou na nákup, návštevu či akékoľvek iné miesto, za stále vysokého komfortu pre psíka. Tašky sú tvorené samotným priestorom pre psa, otvorom, cez ktorý vystrčí hlavičku, putkom a takisto praktickou karabínkou pre bezpečnosť psa. Vďaka nej máte istotu, že počas prenosu pes z tašky vypadne alebo z nej neutečie.

Vnútorný priestor tašky na psa je príjemne mäkký, a preto v ňom psík nájde svoje pohodlie. Niektoré z tašiek sú skôr vhodné na leto, iné majú hrubšie a teplejšie jadro, preto sú ideálne zas na zimné obdobie. Keďže taška na psíka nie je príliš veľkou investíciou (jedna stojí okolo 30€), môžete si zaobstarať hneď viaceré prevedenia aj na leto, aj na zimu.

taska-pre-psa-z-ekokoze-cervena

Taška na psa má okrem praktickej stránky aj výraznú dizajnovú funkciu. Je nielen prostriedkom na prenos psíka, ale aj atraktívnym doplnkom dámy tak ako každá iná kabelka. Tašky sú dostupné v rôznych dizajnoch, športových ako aj elegantných, a preto si ich dokážete prispôsobiť k vášmu aktuálnemu outfitu.

Niekoľko rád pri výbere tašky pre psa

  • Taška na psa nesmie byť príliš malá, ani príliš veľká. Ideálna dĺžka tašky je rovná 1,5-násobku dĺžky psa, široká by mala byť tak, aby umožňovala psíkovi sa bez problémov otočiť.
  • Taška na psíka musí byť dostatočne odvetrávaná tak, aby psíkovi v taške nebolo až príliš teplo a mal zabezpečený stále čerstvý vzduch. Všímajte si preto, či sú na taške otvárateľné dvierka alebo vetracie sieťky. Dvierka by mali byť zatvárateľné, nie na pružinu, aby si ich psík nevedel otvoriť sám.
  • Preferujte kvalitnejšie, pevnejšie a odolnejšie materiály, čím si zabezpečíte dlhšiu životnosť tašky. Naopak, výstelka tašky má byť mäkká.

Kvalitné tašky na psa nájdete za výhodnú cenu aj v internetovom obchode Najzoo.sk.