Každá žena sa občas pristihne túžiť po diamantových prsteňoch, teda konkrétne po jednom, ktorý znamená jej zasnúbenie. Potom sa začne obdobie plné plánovania a zabezpečovania všetkého potrebného na bezchybný priebeh svadby. Síce je toto obdobie náročné a občas stresujúce, budúca nevesta si ho určite užije. Inšpirujte sa našimi nasledujúcimi tipmi, ktoré môžu zatraktívniť vašu svadbu a zanechať vám z nej oveľa intenzívnejšie spomienky.

Obrúčky v modernej a osobnejšej podobe

Ako prvé určite nesmiete zabúdať na svadobné obrúčky, teda hlavný symbol zákonitého vzťahu medzi mužom a ženou. Rozhodnúť sa môžete buď pre klasiku, alebo staviť na modernejšie svadobné obrúčky. Od typického zlata sa postupne upúšťa, oveľa častejšie sa využíva biele zlato, prípadne jeho kombinácia s kamienkami, či nenápadným zakomponovaním klasického žltého zlata. Kamienky sa využívajú aj na pánskych obrúčkach. Je veľmi milé, ak si na vnútornú stranu prstienkov necháte vygravírovať dátum, vaše iniciály, prípadne oboje. Obrúčky tak nadobudnú oveľa osobnejší charakter.

Dôležitá je originálna zábava počas svadobnej hostiny

Veľmi podstatnou časťou prípravy je plánovanie svadobnej hostiny, ktorá je prostriedkom na privedenie vášho dňa D do dokonalosti. Ak ju chcete spríjemniť aj sebe, aj hosťom, môžete si vymyslieť zaujímavý scenár oslavy, aký len tak na každej svadbe nie je k videniu. V prípade, že preferujte skôr tradičné zvyky, pozvite si na svadbu primáša, ktorý sa postará o tradičnú zábavu. Rozveselí vás svojim príhovorom a zábavným programom vyplní chvíle medzi jednotlivými tanečnými kolami. Postará sa takisto o priebeh tradičného odčepčenia či venčekového tanca.

Ak naopak preferujte modernejšie svadobné hostiny, hostí môžete zaujať inak. Napríklad kreatívnym novomanželským tancom, programom, ktorí si pripravia vaše družičky, prípadne hosťom vyrazí dych famózna Fireshow o pol noci. Kreativite sa medze nekladú, stačí len prísť na ten správny nápad.