Nie ste spokojná s vašou postavou, no napriek tomu chcete vyzerať dokonale? Ohúriť v spoločnosti ladnými krivkami bez toho, aby na vás bolo vidno pár kíl navyše? Potom siahnite po tej správnej spodnej bielizni, ktorá má schopnosť urobiť vašu postavu skutočne dokonalú.

Azda najpoužívanejším kúskom formovacej spodnej bielizne sú push-up podprsenky. Tie dokážu pozdvihnúť každé prsia, prípadne push-up efektom opticky zväčšiť bujnosť poprsia. Súčasné „pushupky“ sú formované tak, aby nositeľke zabezpečovali čo najväčšie pohodlie a nikde ju netlačili. Dostupné sú aj modely bez prítomnosti kostíc, ktoré sú využiteľné napríklad aj pri športovaní.

Boky po akých túžite

Pokiaľ vás netrápi problém s poprsím, ale mierne prečnievajúce faldíky na bokoch, potom by ste do svojho šatníka mali rozhodne zaradiť sťahujúce nohavičky. Tie dokonale vyformujú vaše boky a spravia postavu skutočne perfektnú aj v obtiahnutých šatách. Absolútne sa nemusíte báť toho, že by vás tieto nohavičky tlačili a spôsobovali tak dyskomfort. Materiály a celkové spracovanie sú maximálne príjemné, a preto v takejto bielizni vydržíte v pohodlí aj počas celého dňa. Dnes si už okrem klasických sťahujúcich nohavičiek môžete zakúpiť aj formujúce tangá, ktoré dokážu zlepšiť vzhľad oblasti podbruška, zadku a čiastočne aj bokov.

tango

Legíny aj pre dámy, ktoré si ich bežne nemôžu dovoliť

Hovorí sa, že pravdu dokážu povedať iba deti a legíny. Je pravdou, že nie každý dáma si môže dovoliť nosiť legíny, lebo niektorým jednoducho nelahodia. Ak to je aj váš prípad, potom je na mieste vyskúšať špeciálne formujúce legíny so schopnosťou dodať vášmu zadku a nohám dokonalé krivky. Tieto legíny majú zväčša vysoký pás a sú nepriehľadné, preto sú využiteľné aj ako alternatíva nohavíc k vysokým topánkam. Na formovanie nôh pod šaty sú zas vhodnejšie formujúce pančuchy, ktoré si viete kúpiť aj v telovej farbe.

leginy