Jeseň je charakteristická najmä sychravým počasím, ktoré nás môže privádzať do depresie. Preto treba robiť všetko preto, aby ste sa udržiavali svieža a žiarivá. A to aj v oblasti obliekania sa. Jedným z hitov na tohtoročnú jeseň je preto aj nosenie pastelových farieb, ktoré vám dodajú chýbajúcu iskru aj v nevľúdnom počasí. Ak sa ich neodvážite nosiť priamo na sebe, potom ich skombinujte aspoň v doplnkoch, ktoré často dokážu nevídané veci.

Ak hovoríme o móde v žiarivých pastelových farbách, potom niet charakteristickej značky ako Desigual. Jej dizajn kombinuje žiarivé farby do atraktívnych vzorov, ktoré vás rozžiaria aj v tom najhmlistejšom dni. Inšpirujte sa našim výberom, z ktorého sa možno aj vám zapáčia dámske kabelky Desigual či štýlové batôžky.

Crossbody kabelka s kvetmi

Kvety dokážu rozžiariť každú ženu, obzvlášť v pestrých farbách. Preto sa nebojte zadovážiť si kabelku kombinujúcu tieto dva elementy. Ňou je aj dámska kabelka typu crossbody Desigual Cracovia Troj, ktorá je ideálna na nosenie do mesta či na nákupy. Čierno-bielo-tyrkysová kombinácia umožňuje jej ľahké kombinovanie prakticky s akýmkoľvek oblečením.

desigual-multifunkcni-barevna-kabelka-cracovia-troy-A

Niečo pre elegantné dámy

Ak nemáte rada výstredné alebo príliš výrazné veci, potom sa pre vás nájde aj žiarivá elegancia. Tašky Desigual do ruky totiž vo svojej ponuke ukrývajú modely aj pre vysoko elegantné dámy preferujúce čisté farby a minimalizmus. Patríte medzi ne aj vy? Potom vás určite osloví kabelka Kamar Triclor. Z jednej strany vás ozvláštni výrazná pastelová modrá farba, z druhej z vás spraví elegantnou čierna s jemnou aplikáciou vzoru včielky.

desigual-multifunkcni-modra-kabelka-hamar-tricolor-B

Batoh uberie vek každej žene

Mladiství vzhľad dodajú každej dáme žiarivé batohy Desigual, ktoré nie sú vonkoncom určené len pre dievčatá. Ak ich správne skombinujete, uberú vám niekoľko rokov aj keď ste zrelá dáma. Opäť odporúčame tie, ktoré obsahujú aj moderné farby jesene, teda pastelové.

2_thumb_desigual-oboustranny-batoh-madeira-split-A