Ani vám sa ráno nechce pripravovať komplikované raňajky a najradšej si dáte len kávu? Uvedomte si, že robíte zle. Raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa. Dodajú vám potrebnú energiu na celé dopoludnie, prospievajú vášmu mozgu a dokonca znižujú riziko vzniku cukrovky.

Zdravé raňajky vás naštartujú, pomáhajú vašej imunite, preto nepodceňte výber potravín na prípravu chutných raňajok. Pre lenivcov, ktorým sa nechce strácať čas prípravou chutných a zdravých raňajok, máme v ponuke lahodnú raňajkovú zmes, ktorá obsahuje všetky potrebné vitamíny, ktoré potrebuje každý jeden z nás.

Z čoho je zložená raňajková zmes Hryzka?

Balenie raňajkovej zmesi obsahuje bezlepkové obilniny, orechy, semienka, ovocie goji a psyllium. Je vhodná aj pre vegetariánov, vegánov, ale aj pre celiatikov, ktorí sú alergickí na lepok.

Je navrhnutá tak, aby poskytla organizmu optimálnu výživu a zároveň nezaťažovala žalúdok.

Ako sa pripravuje?

Raňajková zmes sa predáva v 900 g balení. Na prípravu jedných raňajok potrebujete tri plné polievkové lyžice. Stačí ich zmiešať s cca. 100 ml prevarenej teplej vody a túto zmes nechajte odstáť aspoň dve minúty. Zatiaľ si pripravte ovocie, ktorým si obložíte túto raňajkovú zmes. Aby ste mali zdravé raňajky, odporúčame konzumovať hlavne sezónne ovocie. Teraz cez zimu odporúčame na túto zmes ukladať najmä jablká, mandarínky, pomaranče, grep, hurmikaki, ananás a banány.

Vynikajúca je aj s bobuľovým ovocím – černicami, čučoriedkami, malinami.

Raňajková zmes Hryzka je vhodná pre všetkých, dokonca aj pre deti. Ak ste hľadali inšpirácie na prípravu zdravých raňajok pre deti a nenašli ste nič zaujímavé, môžete vyskúšať raňajkovú zmes od Hryzky. Vaše dieťa si bude hryzkať a tejto dobrote určite neodolá!

Naštartujte svoje telo chutnými raňajkami. Vyskúšať to môžete aj s raňajkovou zmesou od Hryzky.