Sex je prirodzenou súčasťou našich životov. Ak je však stále taký istý, stáva sa rutinou, vytráca sa z neho potrebná vášeň a aj vzrušenie. A bez neho je dosiahnuť skutočný vrchol prakticky nemožné. Preto je príležitostný sex aj pre ženy nesmierne impulzívny a poskytuje nové rozmery v ich intímnom živote. Príležitosť vymyknúť sa na chvíľu zo stereotypu a zažiť v posteli nové vzrušujúce zážitky, na ktoré sa bude ešte dlho spomínať. Ako ho však nájsť?

Pri hľadaní sexu na internete je prvoradá obozretnosť

Dnes nie je žiaden problém nájsť možnosť užiť si príležitostný sex. Vraví sa, že kto niečo chce, nájde spôsob. Asi najjednoduchšiu príležitosť ponúka sex zoznamka, kde striehne množstvo mužov s cieľom nájsť si dievča na jednu noc. Tu ale obrovský pozor, pretože až do momentu stretnutia presne neviete, kto sa nachádza na druhej strane. Obozretnosť preto musí byť na prvom mieste. Ak vo vás niekto vyvoláva otázniky, radšej tohto človeka nechajte tak a nestretávajte sa s ním. Takisto aj na stretnutie vždy choďte s tým, že sa vždy môžete vrátiť naspať. Preto sa s mužom vždy najskôr stretnite niekde na verejnom mieste, napríklad v bare či inom podniku, a ak budú medzi vami potrebné sympatie, večer sa môže vyvinúť aj na jednorázovku.

Vydajte sa na lov

Na lov s cieľom zbaliť niekoho do postele sa môžete vybrať aj do mesta. Nahoďte sa vyzývavo, no nie zas tak, že vaša túžba nájsť niekoho na sex bude z outfitu úplne zrejmá. Vždy si musíte zachovať svoju dôstojnosť a aj eleganciu. Len tak sa vám totiž podarí zbaliť muža, ktorý je na úrovni. Najlepším miestom na nájdenie chlapov sú disco kluby, kde aj oni prichádzajú najčastejšie s podobným úmyslom. Najjednoduchšie to budete mať vtedy, ak hľadáte sex v Bratislave. Tam sa totiž nachádza množstvo klubov, ktoré fungujú prakticky každý jeden deň.

Ak dobre vyzeráte a správate sa ako dáma, uvidíte, že skôr či neskôr sa okolo vás budú pohybovať muži s jasným záujmom voči vám. Aj keď v danom okamihu môžete mať v hlave práve myšlienky na sex s dotyčným, nikdy debatu nezačínajte takto priamo. Ale nechajte jej voľný priebeh. Určite sa dostanete aj k tejto téme a sex ponuky prídu skôr či neskôr zo strany muža. Jedna zo zásad každej ženy hovorí, že mužovi nemôžete povedať hneď áno, ale trošku ho ponaťahovať. On sa určite začne snažiť ešte viac, aby vás dostal do postele.

Nechajte tomu voľný priebeh

Pri sexe tomu nechávajte už voľný priebeh. Snažte sa oduševniť a oddávať sa iba danému okamihu. Tak, aby ste si dokázali užiť tieto intímne chvíle naplno a možno zažiť aj niečo, čo ste doteraz nezažili. Nikdy ale nezabúdajte na ďalšie pravidlo, a to včas vytiahnuť kondóm z kabelky a navliecť ho mužovi na to správne miesto.