Bývanie v hlavnom meste Slovenska je vždy niečím špecifické. Neustály cestovný ruch, množstvo cudzincov, študentov, alebo ľudia, ktorí prišli do Bratislavy za prácou. Ak ste jedným z nich aj vy a hľadáte ideálne miesto na bývanie, tak ste tu správne. S radosťou vám pomôžeme.

Práve preto si predstavíme bratislavskú novostavbu, ktorá sa hrdo radí medzi novostavby Ružinov. Áno, práve tam sa nachádza Jégého alej. Tá patrí medzi najperspektívnejšie obytné zóny v Bratislave. Jedná sa totiž o pokojnú mestskú štvrť, ktorá sa nachádza v blízkosti centra. V okolí sú napríklad obchodné strediská Central a POLUS.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nákupné stredisko POLUS (autor: Wizzard assumed)

Na svoje si prídu aj tí, ktorí preferujú kultúrne a spoločenské vyžitie. Môžete navštíviť rôzne kiná, koncerty, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum, kúpalisko na Tehelnom poli alebo krytú plaváreň Pasienky. Aj tieto výhody prinášajú byty na predaj v Bratislave.

trendyzena-sk_finep_sk_02

Zimní stadion Ondreje Nepely (autor: ADIHASH)

Jégého alej sa však radí medzi fenoménov. Jedná sa totiž o 20 podlažný bytový dom, ktorý obsahuje až 194 bytov a apartmánov. Na predaj sú byty 1+kk až 4+kk s výmerami od 33 do 114 m2. Tento projekt má na svedomí spoločnosť finep.sk, ktorá bola založená v roku 1995 a patrí medzi najväčšie developerské spoločnosti. Táto spoločnosť postavila už viac ako 8500 bytov nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Jedná sa teda o profesionálneho dodávateľa, ktorý okrem toho ponúka aj výbornú občiansku vybavenosť, výhodné poistenie a mnohé iné výhody.

trendyzena-sk_finep_sk_03