Každá nová sezóna prichádza s niečím novým. Už v lete môžeme vidieť najnovšie trendy, ktoré budú in v zime alebo na jar budúceho roka. Ak chcete byť štýlová a vyzerať dobre v každom ročnom období, stavte na doplnky, ktoré sú nadčasové a z módy len tak ľahko nevyjdú.

Jedným z najdôležitejších doplnkov sú opasky, ktoré plnia nielen štýlovú stránku, ale aj tú praktickú. Nohavice vám síce môžu sedieť skvelo na stehnách alebo lýtkach, no mnohokrát sa stáva, že práve na páse vám padajú. Práve na to sú tu opasky, ktoré vám nohavice udržia presne na tom mieste, kde potrebujete.

V dnešnej dobe je veľmi obľúbené zastrkávať si tričko či košele do nohavíc. Aby ste mohli vyzerať štýlovo a dobre, potrebujete moderný opasok, ktorý môžete priznať aj vďaka tomu, že vyzerá ako doplnok. Opasky nepatria medzi drahé veci v outfite, no ak chcete nejaký kvalitný, trochu si priplatiť nezaškodí.

Opasky nájdete v mnohých farbách či materiáloch. Medzi najobľúbenejšie patria kožené opasky, ktoré vám vydržia naozaj dlho a nemusíte sa báť, že by ste ich mali len pár mesiacov. Ďalšími sú aj semišové, ktoré však majú obľubu rýchlo sa vydrať a nevyzerajú až tak pekne. Vybrať si môžete aj pracku. Ak chcete na svoj opasok pritiahnuť pozornosť, zaobstarajte si s veľkou prackou. Ak chcete niečo jednoduché, stavte na klasiku.

full_img_910709

Na jeseň či zimu sa hodí ako doplnok do celého outfitu aj šatka či šál, ktorý vám okrem štýlovosti splní aj tú praktickú úlohu a zahreje vás. Či už preferujete šatky alebo veľké šály je len na vás, no mali by ste ich vedieť dobre skombinovať do outfitu, aby výsledný efekt nevyzeral zle. Zaviazať si ich môžete na tisícky spôsobov, vďaka ktorým budete vyzerať vždy inak.

Šatky nájdete skôr v jemnom materiáli, ktorý sa hodí na jeseň či teplejšiu zimu. Na tuhé zimy sú tu šály, ktoré vás poriadne ohrejú a budete sa môcť doň zabaliť. Najlepšie sú v maxi štýle, so vzormi alebo v pastelových či výrazných farbách. Práve šály a šatky vám skvelo oživia celý, tmavý, zimný outfit.

full_img_862426

Niektoré kúsky vyzerajú skôr ako deky alebo ako pončo a dokonca ich tak aj môžete nosiť! Navrstvením, previazaním alebo ležérnym prehodením len tak okolo krku či pliec urobíte zo šálu moderný kúsok, ktorý bude chcieť každý.

Aké iné doplnky používate a skrášľujete tým tak svoj outfit? Obľúbenými sú kabelky rôznej veľkosti, štýlu, farby či materiálu. Okrem toho, že skvelo dopĺňajú outfit, majú aj praktické využitie a dáte do nich všetko. Vyberať si môžete z malých crossbody kabeliek, veľkých kabeliek len s hrubými rúčkami na chytenie do rúk alebo v strednej veľkosti na nosenie na pleci alebo len v ruke. Najlepšími doplnkami sú potom napríklad náhrdelníky, náušnice či prstene.