Veľkosť mužského prirodzenia je často skutočne šteklivou témou. Niektorí muži neboli od prírody obdarení tak, ako by si to priali, a preto z veľkosti svojho penisu môžu mať menšie komplexy. Tie sa následne odzrkadľujú aj na partnerskom živote a spokojnosti ženy. Ak vás doma trápi rovnaký problém, skúste s ním svojmu partnerovi pomôcť. Práve v tomto článku vám bližšie predstavíme techniku ako zväčšiť rozmer penisu a dotkneme sa aj otázky výživových doplnkov na tento problém.

Partnerovi odporučte jelqing

Síce na internete nájdete množstvo cvikov určených na zväčšenie mužského prirodzenia, podľa referencií mužov je jednoznačne najefektívnejšia tzv. jelqingova metóda. Tá je založená na masírovaní penisu v jeho celej dĺžke, ktoré by malo po istej dobe docieliť mierne predĺženie penisu. Dôležité je, aby mal muž pri tomto cvičení pokoj a venoval mu dostatok času.

Základom pre „jelqing“ je správne uchopenie penisu, ktoré je totožné s vyjadrením gesta O.K. prostredníctvom rúk. Teda muž musí spojiť prst s ukazovákom, čím sa medzi nimi vytvorí koliesko, do ktorého sa následne uchopí penis. Ideálne úplne pri korení, pri pubickej kosti. Úchop by mal byť pevný, no nie až tak, aby spôsoboval bolesť. Vytvoreným kolieskom z palca a ukazováka sa následne pohybuje smerom k žaluďu, pričom sa zachováva pôvodná sila úchopu. Pohyb by mal muž ukončiť tesne pred žaluďom. Celý pohyb by sa mal opakovať niekoľkokrát denne.

Efekt jelqingu je založený na zvýšenom prekrvení tkaniva penisu a tlaku, ktorí pôsobí na cievy a hladké svalstvo. Pravidelným cvičením sa tkanivo penisu začne mierne zväčšovať, čoho výsledkom je mierne predĺženie malého penisu.

Zabrať môžu aj rastlinné prípravky

Ak váš partner nemá čas na pravidelné a dlhé cvičenia, môže vyskúšať rozličné prípravky určené na riešenie tohto problému. Ich základom sú zvyčajne rastlinné výťažky. Napríklad z čínskej rastliny Yin Yang Huo, ktorá má prívlastok Horny goat, ďalej z rastlín Maca, Polipodium Vulgare či Saw palmito (používanej v bežnej medicíne na problémy s prostatou). Podstatnými obsahovými látkami sú rovnako aj rôzne aminokyseliny. Napríklad, prípravok Xtrasize s obsahom uvedených látok zväčšuje  mužské prirodzenie na princípe silnejšej erekcie, ktorá pôsobí tlakom na steny komôr a tie sa následne časom rozšíria.