Výber spodnej bielizne je hotovou vedou, obzvlášť v prípade, ak od nej očakávate vysokú pohodlnosť, no zároveň aj štipku zvodnosti. Taká sa hľadá naozaj veľmi ťažko. Našťastie, existujú značky, ktoré medzi svojimi modelmi majú kúsky spĺňajúce oba kritéria. Aj vy ste na ne zvedavé? Potom sa pustite do čítania.

Klasika od Calvin Klein spojená s vášňou

Dámska spodná bielizeň Calvin Klein má svoj charakteristický ráz, ktorý ju už na prvý pohľad odlišuje od všetkých ostatných. Masívna guma s emblemom značky doplnená príjemnou a funkčnou tkaninou je hlavným poznávacím znamením. Takúto spodnú bielizeň však dámy využijú len na bežné nosenie alebo šport. Značka Calvin Klein však dokázala spojiť jej vlastnosti s trochu šteklivým strihom a pre dámy si pripravila vysoko pohodlné, no zároveň sexi gaťky s čipkou, ktoré rozhodne nenechajú chladného žiadneho muža. A dokonca v jednom balení hneď tri zvodné, no vysoko komfortné kúsky. Teraz v internetovom obchode Differenta.sk už za cenu 41€.

Keď už budete vyberať spodnú bielizeň pre seba, nemali by ste zabúdať ani na svojho partnera. Ten sa bude cítiť najpohodlnejšie v boxerkách. A aby tie tešili aj vás, potom siahnite po strihoch zvýrazňujúcich mužnosť. Práve také ponúka pánska spodná bielizeň Calvin Klein, a to v rôznych farebných prevedeniach.

calvin-klein-zlute-boxerky-low-rise-trunk-microfiber-A-5aa67a60cf9bb

Aj minimalizmus je sexy

Niektorí muži však nie sú na čipky a vzrušuje ich skôr minimalizmus. Teda bielizeň, ktorá zakrýva len to, čo má a žene zároveň zvodne formuje postavu. Niečo také dokáže aj spodná bielizeň Tommy Hilfiger určená pre dámy. Medzi rozmanitými kúskami nájdeme tangá tvorené hrubou, no pohodlnou gumou, pod ktorou sa nachádza polopriesvitná tkanina dávajúca priestor pre predstavivosť. Je jedno, čo preferujete klasickú čiernu, zvodnú červenú, alebo pestré farby. Vo výbere značky si nájdete určite to správne pre seba.

tommy-hilfiger-tmave-modre-kalhotky-bikini-feb-fashion-A