Štatistiky v oblasti ženskej sexuálnej aktivity sú nelichotivé. Až 58% žien uvádza, že sú sexuálne neuspokojené a až 75% má vážny problém s dosiahnutím orgazmu, ktorý teda počas ich sexu absentuje. A niet sa ani čomu čudovať. Denne prežívame desiatky stresujúcich momentov, doma aj v práci, a jednotlivé starosti si často prenášame aj do postele. Úplne sa uvoľniť a naplno sa odovzdať vášni je preto skutočne náročné. Našťastie, dnes si už dokážete pomôcť.

Tak ako si muži vedia sexuálnu dysfunkciu aspoň na moment napraviť modrou tabletkou, to isté dokážu ženy s červenou. Nejedná sa však o tabletku s obsahom chemického liečiva, ale komplexu prírodných bylinných extraktov, ktoré podporujú ženské libido a pôsobia ako afrodiziakum. Z tých najvýznamnejších spomenieme list damiany, maliníka, čierny koreň cososh, či list macy. Takisto aj koreň valeriány, ktorý dokáže zrelaxovať myseľ a zbaviť ju stresu. Spojením účinkov týchto zložiek sa počas intímnych chvíľ s vašim partnerom maximálne uvoľníte a vychutnáte si pôžitok zo sexu. A veľmi dôležité – výťažky pomôžu dosiahnuť vytúžený orgazmus.

Pre všetky ženy bez ohľadu na vek

dla-kobiet-wiagraVšetky spomenuté rastlinné výťažky obsahuje výživový doplnok FEMMAX určený na ženské libido. Môžu ho pokojne užívať všetky sexuálne aktívne ženy bez ohľadu na ich vek. Očakávaný účinok by sa mal dostaviť približne do 30 minút od užitia červenej tablety, teda podobne rýchlo, ako to je pri modrej tabletke pre mužov. Tu sa však nemusíte báť nežiaducich účinkov, pretože výrobca uvádza, že v klinických štúdiách pozorované neboli. Takisto tu neexistuje riziko predávkovania. Ide o výlučne prírodné látky, preto ich nadbytok vylúči telo prirodzene.

Doplnok FEMMAX je etablovaný prakticky na celom svete a prispel k zvýšeniu sexuálnej spokojnosti mnohých žien. Dnes je dostupný už aj na Slovensku.