Muži vnímajú niektoré kúsky dámskeho šatníka rozporuplno či im dokonca nechápu. Síce sa v nich ženy môžu cítiť pohodlne, chlapom doslova vadia, a to najmä z dôvodu, že zakrývajú typickú ženskosť. Aké oblečenie si preto na rande zaručene neberte?

Roláky

Tento kúsok je hitom takmer každej jesennej a jarnej sezóny a my sme si ho zamilovali. Napriek tomu, že roláky sú pohodlné a ľahko kombinovateľné s iným oblečením, zakrývajú toho až moc, čo sa mužom nepáči. Preto nech vás nenapadne dať si jeden na rande s mužom. Nedaj bože, aby ste siahli po rolákových šatách. Hoci my sa v nich cítime ako hviezdy prvej veľkosti a po vzore Kendall Jenner sme si ich nakúpili už desiatky do zásoby, muži v nás vidia múmiu ktorá sa bojí odhaliť aj menší kúsok kože.

Nohavice na traky

Rozkošné nohavice s trakmi, ktoré nás sprevádzali celé detstvo a teraz po nich opäť s chuťou môžeme siahnuť! Nohavice na traky dnes radíme medzi MUST HAVE kúsky, avšak od mužov očakávajte poznámky typu „Prečo máš na sebe nohavice mladšieho brata či dokonca tehotenské gate?“ Na rande sú preto prísne zakázané!

Boyfriend jeans

Móda, ktorú si nemôžeme dovoliť všetky, ale tie z nás, ktoré sa chvália štíhlou postavou a nemajú tento úlovok stále v šatníku, by jeho nákup nemali odďaľovať. Hoci dobre zvolené boyfriend jeansy robia úzky pás a krásny zadok, v prípade stretnutia s partnerom ich radšej nechajte doma. Mužom sa najviac zavďačíte skôr klasickými priliehavými kúskami.

Oversized veľkosti

Tak toto muži naozaj neznášajú! Či sa jedná o kabáty, svetre, alebo väčšie tričká s potlačou, nechápu, prečo svoje telá zahaľujeme do „stanov“, do ktorých by sme sa zmestili hneď trikrát! Jediné logické odôvodnenie, ktoré im dáva zmysel, je, že našu veľkosť jednoducho nemali. Vysvetľovať im, že na daný kabát padla celá naša výplata je zbytočné a ani to neodporúčame. Túto informáciu si radšej nechajte pre seba.