Pánskym taškám sa nevenuje v časopisoch a médiach toľko pozornosti ako dámskym kabelkám. Preto je tento článok venovaný práve týmto doplnkom nazývaným aj „messenger“ tašky.

Ak si nie ste istí, či je takýto typ doplnku pre vás vhodný, máme manuál ako tašku cez plece nosiť.

cross

Ako kombinovať tašku cez plece s oblečením

  1. Na šport. Plátenná taška cez plece tvorí výbornú dvojicu s jednoduchým športovým outfitom. Navyše v obchodoch nájdete tašky s rôznym športovým motívom. Vymeňte vašu klasickú športovú tašku do fitnes centra a buďte štýlový.
  2. Do práce. Omrzelo vás nosenie pracovných vecí v kufríku? Výbornou alternatívou je práve taška cez plece. Na pracovné stretnutia sa hodí v koženom prevedení. Nebojte sa ju skombinovať s košelou alebo nohavicami, prípadne aj s oblekom.
  3. Na denné nosenie. Na bežné nosenie je messenger taška najlepšou voľbou, preto aj väčšine z vás sa bude pozdávať najviac na toto využitie. Či už ju skombinujete s mikinou a riflami alebo polokošelou a nohavicami, výsledok bude vždy štýlový.
  4. Na cestovanie. Ak nepotrebujete na cestovanie príliš veľa vecí, použite messenger tašku ako príručnú batožinu. Taška cez plece je ideálna na krátke výlety alebo služobné cesty. Zmestíte do nej všetko potrebné a spĺňa rozmery príručnej batožiny.
  5. Do školy. Ak patríte ešte medzi študentov, klasické ruksaky nemusia vyhovovať každému. Do tašky cez plece hravo zmestíte všetky knihy, zošity aj desiatu. Po školských prednáškach vymeníte uniformu za bežné oblečenie a môžete vyraziť s priateľmi von.

Pánske doplnky nájdeme v šatníkoch našich mužov len v obmedzenom počte. Práve taška cez plece je doplnkom, ktorým dotvoríte finanálny vzhľad. Stačí si len vybrať, ktorý štýl nosenia vám sedí najviac. Páni, ak ju ešte nemáte v svojom šatníku, neváhajte a jednu si kúpte. Nebudete ľutovať.