Síce to tak vonku ešte nevyzerá, ale už čoskoro k nám konečne zavíta aj jar. A spoločne s ňou aj typické jarné upratovanie, ktorým sa snažíme čo najdokonalejšie očistiť svoje domácnosti. Okrem bežných upratovacích úkonov by súčasťou jarného upratovania malo byť aj tepovanie, na ktoré mnohokrát zabúdame. Ten najväčší zdroj špiny však potom nechávame prítomný.

Zanedbané koberce strácajú svoju životnosť a navyše nie sú hygienické

Do kobercov sa ukladajú nečistoty počas celého roka. Keďže nie sú tak viditeľné, príliš nás netrápia. Avšak, ak budeme starostlivosť o koberce dlhodobo zanedbávať, koberce môžeme časom vyhodiť. Najviac však škodíme sebe, pretože nedbanlivou údržbou kobercov znižujeme celkovú hygienu domácnosti. Preto by malo byť tepovanie v Kysuckom Novom Meste či kdekoľvek inde neodmysliteľnou súčasťou jarného upratovania našich domovov.

Klasické ručné tepovanie môže narobiť ešte väčšiu škodu, preto sa radšej spoľahnite na profesionálny stroj či ľudí

Možno si poviete, že tepovanie zvládnete aj svojpomocne, no pravdepodobne napáchate ešte väčšie škody. Nielenže zhoršíte celkovú kvalitu koberca vynaloženou mechanickou silou, no takisto z koberca dokonale neodsajete vodu s nečistotami. Práve to môže byť zdrojom zatuchnutia koberca a následného zápachu. Preto využite profesionálne tepovanie v meste Poprad či vašom regióne, ktoré využíva práve na tento účel určené stroje. Prípadne si takýto stroj zapožičajte.

Odborné služby tepovania, prípadne možnosť zapožičania tepovacieho stroja, nájdete na stránke www.tepovanieliptov.sk.

Tepovanie od profesionálov nemusí byť vôbec také drahé. Ceny sa pohybujú už okolo 1,50€/m2 tepovanej plochy, čo je výhodné. Navyše, ušetríte tým mnoho času, ktorý môžete venovať iným súčastiam vašej domácnosti. Kliknite SEM a objednajte si profesionálne tepovanie.