Aj počas leta sú naše vlasy a pokožka vystavované faktorom, ktoré ich môžu poškodiť. Je to najmä UV žiarenie, chemikálie v bazénoch či slaná voda v mori, ktoré prispievajú k nadmernej lámavosti vlasov, ich vypadávaniu a takisto nadmerne vysušenej a nezdravo vyzerajúcej pokožke. Preto je aj cez leto potrebné dopĺňať vitamíny a minerálne látky so schopnosťou regenerovať vlasy a pokožku a zabezpečiť ich stále atraktívny vzhľad. Všetky tieto látky nájdete v jednej tabletke, ktorú treba užívať dvakrát denne.

Unikátna kombinácia vitamínov a minerálov

Prípravok BIOSIL plus je na našom trhu stálicou a patrí medzi najpredávanejšie výživové doplnky na vlasy, nechty a pokožky. Obsahuje unikátnu kombináciu vitamínov a minerálnych látok, ktoré sú podmienkou zdravých vlasov bez zvýšeného vypadávania, atraktívnej pokožky a nechtov. Jeho užívanie je možné počas celého roka, a preto s ním rozhodne neprestávajte ani cez leto. Výpadok príjmu vitamínov a minerálov sa totiž môže už čoskoro prejaviť.

Hlavnou účinnou látkou výživového doplnku BIOSIL plus je biotín, inak nazývaný aj vitamín B7 alebo vitamín H. V našom tele je nevyhnutný pre správnu funkciu enzýmov podieľajúcich sa na rozmanitých dejoch v organizme. Jeho nedostatok je prejavovaný ako vypadávanie vlasov, štiepenie nechtov a prítomnosť záderov, ale aj zvýšená nervozita, únava či iné nervové prejavy.

1583_dscn1895-jpg_1-600x398

Nemenej dôležitou látkou je kyselina pantoténová, teda vitamín B5. Laicky je označovaný aj ako vitamín krásy, pretože pri jeho nedostatku vaša krása utrpí ako prvá. Kyselina pantoténová je takisto potrebná aj pre správnu funkciu nervovej sústavy, imunitu a plodnosť.

Súčasťou výživového doplnku BIOSIL plus sú aj minerálne látky zinok a kremík. Zinok je nevyhnutný pre zabezpečenie optimálneho vzhľadu a funkcie pokožky, vlasov, nechtov, no takisto aj tráviacich enzýmov a imunitného systému. Kremík zas spevňuje nechty a vlasy, dodáva im pevnosť či pružnosť.

Výživový doplnok BIOSIL plus si môžete objednať u predajcu na stránke Greenlike.sk.