Nejedna dáma skrýva v zásuvke svojho nočného stolíka skutočné tajomstvá. Tým najväčším, ktoré patrí zvyčajne len a len jej, sú aj rozličné erotické pomôcky. A v zálohe ich nemajú len single dámy, no aj tie s partnerom. Ten totiž nie je vždy poruke, zatiaľ čo praktický vibrátor áno. Aké netradičné modely tohto druhu erotických pomôcok okupujú nočné stolíky žien?

Dnešný trh ponúka veľký výber erotických pomôcok, a preto aj medzi vibrátormi nachádzame hneď množstvo druhov. Väčšina dám však bude súhlasiť s tvrdením, že klasika je aj tak najlepšia. Napriek tomu vám predstavíme zaujímavé variácie, ktoré klasiku obmieňajú a do intímnych chvíľ prinášajú podstatné oživenie.

Nenápadný, diskrétny a švédsky

Autá značky VOLVO či nábytok z obchodného reťazca IKEA ukrývajú charakteristický švédsky dizajn. A boli to práve švédski dizajnéri, ktorí navrhli netradičné vibrátory pre ženy LELO. Ich dizajn totiž na prvý pohľad nehovorí absolútne nič o účele ich použitia. V maličkom strojčeku s jemnými a oblými tvarmi sa ukrýva drak, ktorý naštartuje skutočne každú ženu. Vďaka použitému materiálu a tvarom je veľmi jemný k sliznici a jeho vibrácie efektívne stimulujú klitoris. Nenápadnosť, akou sa LELO vyznačuje, vám umožňuje jeho diskrétne použitie trebárs aj počas prestávky v práci.

lelo_femme-homme_nea-2_product_black

Partnerský vibrátor, ktorý môže muž ovládať cez mobil

Tomuto vibrátoru možno ani nebudete veriť, ale skutočne existuje. Dokonca, patrí medzi tie najobľúbenejšie na trhu a určite ho ponúka aj niektorý sexshop na internete. Nie je však len výlučnou doménou dámy, ale do jeho funkcie môže zasahovať aj jej partner. Párový vibrátor We-Vibe Classic dokáže nielen príjemne dráždiť, no aj zastupovať v posteli muža, ktorý má možnosť ovládať typ či intenzitu vibrovania cez svoj smartfón na diaľku, aj z opačného konca sveta. Stačí len, ak má muž vo svojom mobile stiahnutú špeciálnu aplikáciu k tomuto vibrátoru a ten je doma pripojený na WiFi. Darmo, svet bezdrôtových technológií sa nevyhýba ani svetu vibrátorov.

flexible_basic_updated