Deti potrebujú počas leta program, inak ich prázdniny nebudú plnohodnotné. V opačnom prípade by ich strávili buď pred televíziou, alebo pri počítači, čo však pre ne nevytvorí žiaden nezabudnuteľný zážitok. Ak aj vy rozmýšľate, kam s deťmi pre tentokrát, ponúkame vám zaujímavú inšpiráciu na výlet plný zábavy pre deti aj dospelých k našim susedom do Českej republiky.

Zážitkový areál Fábula ponúkne každému návštevníkovi zábavu na celý deň. A to bez ohľadu na jeho vek. Samozrejme, primárne je určený pre deti od 6 do 15 rokov, avšak atrakcie sú pripravené pre všetkých vo veku 2 až 99 rokov. Tento zábavný park sa nachádza v Českej republike, v mestečku Kamenice nad Lipou. Dostanete sa tu bezproblémovo autom, prípadne každý utorok a štvrtok premáva do mesta retro parník z mesta Jindřichův Hradec. Návštevu parku Fábula môžete spojiť s prehliadkou mestského zámku či potešiť svoje chuťové poháriky v lokálnom pivovare, kde okrem lahodného piva servírujú aj rozličné dobroty pod zub.

Zábava za každého počasia

Zábavný park Fábula je rozdelený na viacero častí tak, aby si v ňom našiel každý to svoje, a to za každého počasia. Časť atrakcií sa nachádza vonku, ostatné sú v interiéri, teda dostupné aj za horších vonkajších podmienok.

bludisko

V prostredí čerstvého vzduchu je pre deti pripravené prírodné rozprávkové bludisko plné logických hádaniek, ktoré pomôžu nájsť tú správnu cestu von. Deti sa takisto môžu vyblázniť na vonkajšom zábavnom ihrisku, zahrať si obrie spoločenské hry, zastrieľať si na terče na strelnici či si pohladiť živé zvieratká vo Fábulovom zverinci. Vnútri ich pozornosť upúta interaktívna výstava, kráľovstvo hlavolamov alebo tvorivé dielne pre šikovné ruky. Spoločne s rodičmi si tiež môžu zahrať populárnu hru Escape room, prípadne sa zúčastniť divadelného predstavenia. To, ale aj mnoho ďalších atrakcií vám počas celého leta ponúka zábavný park Fábula v Kamenici nad Lipou.