Vybrať vianočný darček pre ženu je veľmi jednoduché. No povedzte, ktorú by nepotešila nová kabelka, topánky alebo kvalitná kozmetika? Zato s mužmi býva problém. Neprezradia, čo chcú, a ak práve nemajú nejaký špecifický koníček, často sa nedá odhadnúť, čo by ich mohlo nadchnúť. Alebo snáď áno …?

Odhaľte tajomstvo mužského srdca

Čo miluje takmer každý muž? No predsa futbal! A to aj napriek tomu, že väčšina z nich sa naposledy naháňala za loptou ešte pred tým, než ukončili povinnú školskú dochádzku. Skúste z tohto obľúbeného športu urobiť viac než len vysedávanie s pivom pri televízii a čakanie na gól. Kúpte mu na Vianoce stolný futbal, pri ktorom sa nenabehá, napriek tomu však zažije vzrušenie z poctivého zápasu – a s ním aj zvyšok rodiny, pretože táto hra je určená minimálne dvom, pokojne však aj pre štyroch hráčov. Vyskúšajte si svoje obľúbené stratégie a uvidíte, že sa z futbalu čoskoro stane aj vaša obľúbená forma odreagovania. Keď do hry zapojíte aj deti, náhle s vami budú tráviť večery oveľa ochotnejšie.

Deti zažijú so stolným futbalom poriadne vzrušenie nielen na obrazovke

Vadí vám, že vaše ratolesti trávia každý večer pri počítači? Nezúfajte, to ešte vôbec neznamená, že by nemohli prepadnúť klasickým kolektívnym hrám. Vzrušenie z konkurencie a šéfovania vlastnému futbalovému tímu sú dostatočne veľké lákadlá. Koniec koncov ide o hru, ktorá je už viac-menej považovaná za šport a organizujú sa v nej celosvetové turnaje. Mimochodom, poznáte históriu stolného futbalu? Prvý patent na stolný futbal získal Alejandro Finisterre, ktorý bol zranený pri bombovom útoku, a nápad dostal, keď v nemocnici sledoval deti, ktoré si bežný futbal zahrať nemohli. Aj dnes dokáže potešiť malých aj veľkých.

Stolný futbal môže vo vašom interiéri vyzerať skvele

Možno, že ste sa s touto formou zábavy doteraz stretávali iba vo verejných podnikoch, takže si neviete predstaviť, ako by rôzne stolné futbaly vyzerali vo vašej obývačke, alebo nemáte doma dostatok miesta? To sú ľahko riešiteľné problémy. K dispozícii je mnoho prevedení, niektoré luxusné v dreve. Vyberať sa dá tiež medzi veľkosťami – ak naozaj nemáte miesto, zoženiete dokonca sklápaciu verziu! Nie je teda jediný dôvod, prečo si stolný futbal nekúpiť už tieto Vianoce.