Načúvať ženám a identifikovať ich potreby je mimoriadne dôležité v živote aj pri biznise. Aj ony túžia po pocite pohodlia a komfortu, s ktorým by stotožnili svoje bytie. Toto veľmi dobre pochopila aj talianska značka Lormar, výrobca prvotriednej spodnej bielizne.

Rok 1971 ako míľnik nie len módneho priemyslu

V roku 1971 sa toho vo svete odohralo mnoho – Qatar sa osamostatnil od Veľkej Británie, na Floride otvorili Disney World, na Mesiaci pristálo Apollo 14 a v Bratislave sa narodil Robert Kaliňák. Rok 1971 je ale zároveň aj rokom vzniku talianskej spoločnosti Lormar, špecializujúcej sa na výrobu spodnej bielizne.

Keď ženy načúvajú ženám

Spodná bielizeň Lormar je v módnom priemysle uznávanou značkou, ktorá vo svojich produktoch spája dlhoročné know-how remeselne presnej výroby s ohľadom na kreativitu, trendy, metódy spracovania a kvalitu použitých materiálov. Zmyselné linky a krivky pomáhajú identifikovať svetoznáme odevy Lormar, ktoré s maximálnou spokojnosťou nosia ženy vo viac ako 20krajinách po celom svete.

Z malej dielne do celého sveta

Zakladateľkami značky sú Felice Martinelli a Carla Scacchetti, ktoré firmu spustili v druhom najväčšom a najdôležitejšom meste provincie Modena, v meste Carpi. Z malej dielne sa pomerne rýchlo stala vedúca spoločnosť, ktorá kladie dôraz na výrobu spodného prádla, ktoré je ženské a sexy. Viac ako 800 zamestnancov a 8miliónov kusov oblečenia distribuovaných do viac ako 20krajín sveta hovorí jasnou rečou o tom, že úspech sa firme rozhodne nevyhýba.

Vývoj firmy nezaspal

Nové milénium začala firma výstavbou druhej továrne a nového sídla v Carpi. V roku 2004 Lormar ako prvá talianska textilná spoločnosť získala certifikáty ISO 14001 a EMAS ktoré potvrdzujú, že firma pracuje environmentálne zodpovedne. Vyskúšajte aj vy niektoré z produktov Lormar – napríklad novú kolekciu VisionAir, vyrobenú z priedušnej textílie.