Spálňa každej ženy je malým kráľovstvom. Ukrýva jej najvzácnejšie klenoty, a to ako hmotné, tak aj tie nehmotné. Podstatné však je, aby sa v tomto kráľovstve cítila žena ako skutočná kráľovná, pretože si to svojim každodenným poslaním zaslúži. K nadobudnutiu tohto pocitu jej pomôžu interiérové doplnky či parfumy, ktoré na slovenský trh prináša značka Therese.

Ženy je potrebné hýčkať. Dopriať im nevšedné veci a zážitky, čím sa im dá najavo, že sú jedinečné. A to platí aj o veciach, ktoré patria medzi tie bežnej potreby. Napríklad toaletné stolíky. Práve tento kus nábytku má pre každú dámu osobitnú úlohu, pretože jej pomáha každý deň stať sa očarujúcou kráľovnou svojho okolia. Obzvlášť, ak je sám o sebe dizajnovým kúskom a svojim vzhľadom pomáha žene uvedomiť si, že je skutočne výnimočná.

Práve také sú toaletné stolíky značky Therese, ktoré spájajú romantický vintage či provensálsky dizajn a praktickú konštrukciu poskytujúcu dostatočný priestor na skrášľovanie a zároveň uskladnenie kozmetiky, šperkov či iných drobných doplnkov. Tieto stolíky potešia najmä dámy milujúce extravagantnejší štýl či dobový nábytok šľachtických obydlí. Samotný názov značky pripomína jednu z najväčších žien našej histórie, Máriu Teréziu, ktorej odkaz a vlastnosti nesie v sebe každá jedna dáma.

Kultový toaletný stolík Marie Thérése

Vlajkovou loďou značky Therese je toaletný stolík Marie Thérése. Jeho elegancia a šarm vytvára priam rozprávkovú kulisu pri rannom skrášľovaní dámy. Stolík pozostáva z oválneho zdobeného zrkadla, pracovnej plochy a štyroch praktických zásuviek. V nich nájdu svoje miesto šperky, bižutéria, parfumy či iná kozmetika. Samozrejmosťou je aj taburetka s kvetinovým čalúnením. Kozmetický stolík je dodávaný v bielej farbe, ktorá je zárukou nadčasovosti a ľahkého zakomponovania do okolitého priestoru spálne.

Marie_Therese_1

Robustnejší model Agnés Sorel

Vintage toaletným stolíkom s robustnejšou konštrukciou je model Agnés Sorel. Na prvý pohľad upúta pozornosť najmä veľké trojité zrkadlo, ktoré sa stane verným pomocníkom jeho majiteliek. Stolík Agnés Sorel ponúka väčší pracovný priestor a tiež viac priestoru na odkladanie. Jednak bezprostredne na stolíku a takisto v zásuvkách. Jeho súčasťou sú dve väčšie a dve menšie, do ktorých sa zmestí celá výbava dámy. Taburetka k stolíku má tentokrát mierne kontrastné krémové čalúnenie.

Agnes_Sorel_1

Niečo pre milovníčky provensálskeho štýlu

Jednoduchosť a dizajn romantického provensálska. To ponúka štýlový toaletný stolík Charlotte „Grey“ Savoy. Jeho elegancia je podmienená nenásilnými krivkami ozvláštnenými jemným vzorkovaním na hranách, čo je pre provensálsky štýl príznačné. Oválne zrkadlo stojí na jednotnej pracovnej ploche, pod ktorou sa nachádzajú dve praktické skrinky a jedna zásuvka. Jemná sivá farba, ktorá je na taburetke kombinovaná s bielym čalúnením, prinesie do každej spálne zaujímavé spestrenie.

Charlotte_Savoy_GY_1

Samozrejme, značka Therese ponúka okrem troch opísaných ďalšie množstvo zaujímavých modelov toaletných stolíkov, ktorých počet aktuálne atakuje číslo 40. A je toho ešte viac.

Clemence 1

Na toaletný stolík sa už prirodzene žiada vystaviť aj všetky klenoty dámy, no bezpečne a usporiadane. Tak, aby neboli vystavené riziku poškodenia a zároveň na stolíku nebol na oko neporiadok. Tie najvzácnejšie šperky, ale aj kvalitnú bižutériu, by dáma mala mať uložené v šperkovnici, ktorá okrem svojej pôvodnej funkcie dokáže plniť aj dekoračnú úlohu. Podstatné je len zvoliť správny tvar, veľkosť a dizajn šperkovnice, ktorý odráža počet a charakter šperkov a dizajn stolíka. K toaletným stolíkom značky Therese si na jednom mieste dokážete dokúpiť aj praktickú šperkovnicu, ktorá vás okrem svojho dizajnu a funkcie určite upúta aj kvalitným spracovaním.

Navštívte aj vy internetový obchod Therese.sk a vyberte si kráľovský doplnok pre kráľovnú vašej spálne.