Problémy so zubami neraz nesú so sebou aj nepríjemnosti. Riešením sú zubné implantáty. Tie plne nahradia funkčnosť vašich zubov a ak si zvolíte zubný implantát, ktorý slúži ako otvárač na pivo, tak máte po probléme.

Pokazený zub prináša so sebou veľa problémov. Dočasným riešením sú rôzne výplne. Ak chcete mať po probléme, trvalým riešením sú zubné implantáty. Tie dokonale nahradia vaše zuby a ich funkčnosť a opäť si budete môcť naplno vychutnávať všetky jedlá a nápoje. Je veľa druhov implantátov. Vybrať si môžete podľa toto, aký preferujete alebo na základe odporúčania vášho zubára.

Avšak je tu aj niečo pre fajnšmekrov. Spoločnosť Salta, ktorá vyrába pivo, prišla so skvelým nápadom hlavne pre mužov, ktorí milujú pivo. Tí už viac nebudú mať problém s otváraním piva, keď nemajú po ruka otvárač. Priniesli zubný implantát, ktorý slúži ako otvárač na pivo. Predstavili ho na trojici rugbistov, ktorí pochopiteľne veľmi ľahko prišli o svoje zuby. Asi ku každému tvrdému chlapovi neodmysliteľne patrí aj pivo. Takže spojili príjemné s užitočným a okrem nových zubov dostali aj užitočný nástroj, ktorý nájde svoje využitie.