Každá žena má osobitý vkus a svoju vlastnú predstavu o tak podstatnom módnom doplnku, akým je kabelka. Preto dizajnéri popredných svetových značiek vytvárajú svoje modely s cieľom zaujať konkrétnu cieľovú skupinu žien, ktorú doposiaľ ponukou neuspokojili ostatné značky. Na trhu sa nám preto vytvára zaujímavá spleť dámskych kabeliek a z nej si dáma vie vybrať to pravé pre ňu. My sa v nasledujúcich riadkoch pozrieme na dámsku kabelku 4-krát inak, z pohľadu 4 rôznych dizajnérskych dielní.

Elegancia vhodná na formálne aj neformálne príležitosti

Nežnosť, jemná elegancia, no ľahko kombinovateľná ako ku formálnemu, tak aj športovo-elegantnému outfitu. To dokonale vystihuje ikonické dámske kabelky Calvin Klein, ktoré ukrývajú atraktívne modely pre všetky praktické dámy. Napríklad nasledujúca malá crossbody kabelka City Leather Small Fla kombinujúca púdrovú a ružovú farbu sa dokonale hodí ako ku čiernemu pracovnému oblečeniu, tak aj k ľahkému oblečeniu do mesta.

Tommy nikdy nesklame

Pre dámy, ktoré skôr preferujú masívnejší a ostrejší dizajn módnych doplnkov, sú určené výrazné dámske kabelky Tommy Hilfiger. Tie zaručene neprehliadne žiadny okoloidúci. Okrem uniformnejšieho dizajnu získate kúpou takejto kabelky univerzálnu a praktickú tašku na akúkoľvek príležitosť. „Must have“ kúskom je kabelka Honey Small Tote vhodná do práce, školy či na večierok. Úchop do ruky môžete kedykoľvek zameniť za crossbody využitie po zapnutí koženého remienka.

tommy

Veselý dizajn plný farieb

Ste veselá povaha a radi ju demonštrujete aj na vašich doplnkoch. Potom sú tým pravým orechovým pre vás módne dámske kabelky Desigual. Plná farieb a kvetov rozžiarite a rozveselíte každý priestor, v ktorom sa s vašou novou kabelkou objavíte. Nezabúdajte však na to, aby to už celé nebolo až príliš, preto kabelky Desigual kombinujte s jednoduchým , ideálne jednofarebným oblečením.
desigual

Hravé kabelky Anekke

Veselé, avšak iným spôsobom, sú vintage dámske kabelky Anekke. Každá z nich obsahuje hravý obrázok, ktorý spolu s koženým spracovaním vytvára z kabelky zábavné umelecké dielo. Presvedčte sa o tom aj vy.

anekke