Už čoskoro je tu sviatok všetkých zamilovaných Valentín a spoločne s ním aj starosti, čo kúpiť svojmu milovanému. Pravdepodobne mu nebudete čítať básničky o láske, ale kúpite mu drobnosť, ku ktorej pripojíte vlastné vyznanie. Čo poteší náročné chlapské srdce?

Sladký prejav lásky

Kupovať darček pre muža je vždy náročné, a to aj na Valentína. Muži majú totiž iné preferencie, a preto ich nepoteší to, čo by potešilo ženu. Ak má váš partner rád čokoládu, potom sa môžete vybrať tou najjednoduchšou a zároveň najchutnejšou cestou a kúpiť mu dezert. Avšak nie obyčajný, ale špeciálny valentínsky, prípadne mu kúpiť netradičnú sladkosť. Alebo môžete darovať darčekový kôš so všetkým, čo vás milý obľubuje. Síce sa nejedná o veľmi kreatívny darček, ale nikdy s ním nič nepokazíte.

Doprajte partnerovi niečo luxusné

V obchodoch tiež nájdete ponúkať luxusné darčekové koše, ktoré obsahujú skutočne luxusné produkty. Nemusí sa však jednať len o sladkosti, ale aj o rôzne iné pochutiny, aké váš partner len tak každý deň nekonzumuje. V takomto prípade môže muž oceniť aj vašu kreativitu a snahu dopriať mu niečo skutočne špeciálne.

Parfum mužovi nekupujte naslepo

Stávkou na istotu je tiež parfum, ktorý sa partnerovi páči. Skúste ho preto náhodne zobrať do parfumérie, kde si budete na oko skúšať voňavky vy. Muž určite zavíta aj do pánskeho oddelenia, kde vyskúša nejeden parfum. Nenápadne zistite, ktorý sa tomu vášmu páči najviac. Rozhodne parfum nekupujte naslepo.

Šteklivé oblečenie, ktoré mu večer predvediete

Kto povedal, že darček pre muža musí skutočne dostať muž. Možno ho viac poteší, ak si kúpite niečo šteklivé na seba a počas valentínskeho večera mu to predvediete.

Ak chcete s darčekom uspieť, musíte svojho partnera poznať a vedieť, čo má naozaj rád. Len tak máte zaručenú jeho maximálnu spokojnosť z darčeka.