Asi každá žena miluje nákupy. A najmä tie výhodné, keď si za vynikajúcu cenu viete nakúpiť naozaj krásne a kvalitné veci. Práve preto mnohé dámy rady nakupujú v Anglicku. Práve tu je totiž výber naozaj bohatý a ceny viac než dobré. Že nemáte možnosť vycestovať? To nevadí! Lacné oblečenie z Anglicka, ale nielen to, si viete nakúpiť aj z pohodlia domova.

Čo nakupovať v Anglicku?

Ak ste už Anglicko mali možnosť navštíviť, prípadne aspoň poznáte anglické značky a e-shopy, určite viete, že nakúpiť sa tu dá naozaj dobre. Najmä ak natrafíte na zľavy alebo sezónne výpredaje. Veľa vecí si však viete perfektne nakúpiť aj mimo zliav, za bežné ceny. Čo sa teda v Anglicku oplatí nakupovať?

  1. Lacné oblečenie z Anglicka pre deti. Detské odevy, obuv, ale aj hračky a kozmetika, sú v Anglicku omnoho lacnejšie ako u nás. Prečo je to tak? Na tieto položky tu totiž platí nižšia sadzba dane. Niektoré sú dokonca od dane oslobodené úplne. Aj preto už mnohé mamičky nakupujú pre svoje ratolesti výlučne online, z anglických e-shopov. Poradíme napríklad značky ako Next, Early Days alebo George.
  2. Lacné oblečenie z Anglicka pre dospelých. Či už si potrpíte na značky alebo nie, výber je bohatý. Kvalitné oblečenie za dobré ceny nájdete v e-shopoch značiek Zara, Gap, Asos, či Sports Direct. Samozrejme, nevynechajte ani obľúbený anglický Ebay. Výborné ceny sa týkajú tak oblečenia, ako aj rôznych doplnkov, obuvi, či športových potrieb.
  3. Kozmetika a parfumy. Ak si kupujete parfum online zo slovenských e-shopov, často sa stretnete s mizernou kvalitou. Najmä ak sa jedná o menšie, neoverené e-shopy. Za svoje peniaze tak dostanete napodobeninu, ktorá sa k skutočnej vôni ani nepribližuje. To vám v anglických e-shopoch určite nehrozí. V ich ponuke nájdete bohatý výber dekoratívnej, telovej a vlasovej kozmetiky a parfumov.

Samozrejme, skvelé ceny sa netýkajú len týchto položiek. Oplatí sa poobzerať aj po rôznych bytových doplnkoch, knihách v angličtine, prípadne rôznych cukrovinkách.

Ako nakúpiť výhodne a nepreplácať poštovné

Ak vás, ako správnu nákupnú maniačku, takáto možnosť výhodných nákupov zaujala, máme pre vás ešte jednu dobrú radu. Lacné oblečenie z Anglicka, ale aj ďalšie výhodné nákupy, si môžete na Slovensko nechať zaslať za bezkonkurenčnú cenu. Nemusíte platiť drahé poštovné! Všetky svoje nákupy si nechajte zaslať na adresu prepravnej spoločnosti Maťko a Kubko v Anglicku. Za poštovné v rámci Anglicka totiž zaplatíte omnoho menej, ako keby ste si tovar nechali zasielať priamo na Slovensko. A Maťko a Kubko vám následne všetky nákupy prepraví až k vašim dverám za jedinečnú cenu – len £15 za 10 kg balík. Takéto nákupy sa už skutočne oplatia, čo poviete? Viac informácií o tejto službe získate priamo na webe spoločnosti Maťko a Kubko.