Ktorá z vás, dámy, by nechcela bývať vkusne, štýlovo, pohodlne a s maximálnym komfortom pre vás aj vašu rodinu? A navyše v Bratislave, ktorá má všetko (dobrú infraštruktúru, dostatok pracovných príležitostí a tiež možností ako sa zabaviť)?

Projekt Premiére je odpoveďou na nikdy nekončiace riešenia bytovej otázky v hlavnom meste Slovenska. Aké výhody ponúka?

Dostatok priestoru

Dobré bývanie je predovšetkým o dostatku miesta pre všetkých. S Premiére ho získate a bude presne podľa vašich predstáv. Môžete si totiž vyberať od jednoizbových až po štvorizbové apartmány, štúdiá či byty o rozmeroch 32 až 125m2. Každá jednotka je navyše vybavená vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou.

trendyzena.sk_finep_sk_01

Riešenia budúcnosti

Ak majú slovenské mestá určité nedostatky, tak to sú absencie parkovacích miest a sviežej zelene. Oba momenty tieto nové byty v Bratislave, respektíve projekt, vyriešili naozaj elegantne. Prvý problém pre vás prestane existovať, keď začnete využívať trojpodlažnú podzemnú garáž. Je vybavená kamerovým systémom a dokonca aj nabíjacími stanicami pre elektromobily. Druhý problém rieši pekná extenzívna zelená terasa na 6.poschodí.

Výborná občianska vybavenosť

Bývanie sa nachádza Starom meste, konkrétne na Šancovej ulici. Jednou z jeho výhod je aj fakt, že všetko potrebné k životu je vzdialené nanajvýš 10-15 minút pešej chôdze. Zastávky MHD, pošty, zdravotnícke zariadenia, parky a miesta na oddych (lesopark Koliba), obchody (Polus), reštaurácie, ale aj edukačné zariadenia už pre tých najmenších – to všetko je tu pre vás.

trendyzena.sk_finep_sk_02

Cestná sieť nie je problém

Ak sa potrebujete dívať aj za horizont najbližšieho okolia, iste oceníte skvelú infraštruktúru a dostupnosť cestnej siete. Zo Šancovej sa totiž ľahko napojíte na diaľnicu D2 alebo na komunikácie smerujúce k letisku a hlavnej železničnej stanici. Od sveta tak rozhodne nebudete odrezané. Využite to, predaj bytov Bratislava v takejto kategórii len tak neponúka.