Nákupy oblečenia, elektroniky, kozmetiky a iných vecí dnes už mnoho domácností rieši cez internet. Je to totiž oveľa pohodlnejšie, jednoduchšie a často aj lacnejšie. Navyše, ak využijete príležitosti na ešte výhodnejšie internetové nakupovanie, zľavami ušetríte stovky eur ročne. A to nielen počas tradičných výpredajových sezón, ale naozaj kedykoľvek. Stačí len vedieť nájsť presne takú zľavu, ktorú aktuálne potrebujete.

Mnoho renomovaných internetových obchodov vypúšťa pravidelne do obehu svoje vlastné zľavové kupóny. Tie môžu mať rôzne podoby – od dopravy zadarmo, zľavy v hodnote niekoľkých eur či percent, prípadne nejaký ten darček k nákupu ako pozornosť. Mať však prehľad o aktuálnych akciových ponukách je náročné a prakticky nemožné, keďže v online svete pôsobí obrovské množstvo obchodov. Predsa len existujú spôsoby, ako o platných zľavových kupónoch vedieť či ich nájsť práve vtedy, keď plánujete uskutočniť nákup.

Reklama, ktorú máme na očiach, nie vždy funguje

Jedným z nich je odoberanie tzv. newsletterov od obchodov, v ktorých ste niekedy nakupovali. Tie vám prídu priamo do mailu, a tak ich máte doslova pred očami. No tak by to fungovalo len v tom najideálnejšom prípade. Dnes, kedy sa s rovnakými reklamnými správami roztrhlo vrece a denne nám ich príde niekoľko, ich zväčša úspešne odignorujeme. Preto väčšina ľudí aj napriek doručeniu akcie na mail, danú zľavu ani nepostrehne.

Množstvo zľavových kupónov na jednom mieste

Oveľa lepšie je priamo skúsiť šťastie a pokúsiť sa nájsť nejaký ten zľavový kupón do internetového obchodu, kde aktuálne plníte svoj košík. Najjednoduchšie to bude priamo na internetovej stránke, ktorá takéto akcie od všetkých predajcov sústreďuje na jednom mieste. Najväčšia ponuka zľavových kupónov je na stránke www.akcieazlavy.sk/sekcia/zlavove-kupony, kde s veľkou pravdepodobnosťou objavíte aj ten, ktorý viete v danom momente využiť. Chýbať nesmú zľavové kupóny do obchodov s elektronikou hej.sk či tpd.sk, s bytovými doplnkami ako 4home.sk, k predajcom obuvi Deichmann.sk či Bata.sk a mnohým ďalším online obchodom.

logo