Inšpirácií na kreatívne tvorenie so zapojením šikovných rúk či tipov na dobré jedlá nikdy nie je dosť. Preto vám ich aj my pár ponúkame.

Originálna móda, doplnky či dekorácie sú práve dnes v kurze

Vlastnoručne ušité oblečenie, vyrobené módne doplnky či interiérové dekorácie sú obzvlášť v dnešnej veľmi cenené. Totiž všetko, čo je originálne a vymyká sa štandardu, si získa obrovskú pozornosť a uznanie. Preto ak máte nápad a zručné ruky, neváhajte a pustite sa do vlastného kreatívneho tvorenia. Naň však potrebujete materiál. Zaujímavé látky, rôzne aplikácie a samozrejme, aj potrebné náradie. Nielen štandardné „šitíčko“, ale aj rôzne špeciálne pomôcky, ktoré výrazne zjednodušia prácu a zabezpečia, že finálny módny alebo dizajnový výtvor bude dokonalý aj po technickej stránke. Všetko pre kreatívne tvorenie s látkami nájdete aj v internetovom obchode Bubulakovo.cz.

Stretnutie v meste pri dobrom jedle

Možno aj vo vlastnoručne vyrobenom módnom outfite sa radi vyberiete do mesta, posedieť si s priateľmi. A práve k takémuto posedeniu neodmysliteľne patrí nejaké to občerstvenie v podobe osviežujúceho nápoja a dobrého jedla. Ak bývate alebo sa zdržiavate v Žiline, vyskúšať môžete aj pizzériu Máj na Poľnej ulici. Táto pizza v Žiline je nielen chutná, no navyše, k dokonalému odreagovaniu sa s priateľmi vám v tomto podniku pomôže aj príjemná atmosféra v ňom stále panujúca.

pizz

Chutný pracovný obed za dobrý peniaz

A keď sme už v tej Žiline, potom vám odporučíme ešte jeden podnik. Tentokrát ale nie na večerné posedenie, ale chutnú obedňajšiu prestávku. Chutné a cenovo dostupné denné menu v Žiline vám každý jeden deň ponúka Special Junior Pub na Hlinskej ulici. Za cenu iba 3,80€ si každý deň môžete pochutnať na polievke a jednom zo štyroch hlavných jedál. A na svoje si prídu aj zástancovia zdravej stravy.